Tern-cloud

TernplasTern-cloud

TernCloud ile verileriniz güvende

TernCloud, tüm bilgileri ve belgeleri elektronik ortamda koruyan, her türlü belgeyi depolayan ve KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu)göre paylaşmalarını kolaylaştıran bir bulut depolama ve içerik yönetim sistemidir.

TernCloud, olağanüstü durum kurtarma senaryolarının bir parçası olarak birden fazla konumda dosya yedekleme özelliğine sahiptir. Veri güvenliğini artırmak için veri birden fazla hafızaya kaydedilebilir. Tüm veriler "kripto" olduğundan, güvenlik açığı yoktur. Tüm kaynak kodları (ülke güvenliği için) hiçbir şekilde açık değildir.

TernCloud'un benzersiz işletim sistemi sayesinde, sistemde mevcut dosya birikimi, sistemde virüslü bir dosya atılsa bile virüsden etkilenmez. Virüs, dosyanın kimliğini veya içeriğini değiştiremez. Bu nedenle virüs koruması veya güvenlik duvarı gerekli değildir.

TernCloud ile müşteri verileri, bilgisayar hırsızlığından, sabit sürücü arızasından veya yedekleme, engelleme ve cyrpto-virüs koruması yoluyla dosya bozulmasından korunur.

TernCloud yedekleme dosyaları şifreleme ve parçalanma ile ayrılır. Yetkisiz herhangi bir kişi bu parçaları birleştiremez ve bu yüksek güvenlikli şifrenin şifresini çözemez. Yedekleme dosyalarına yalnızca kullanıcıya atanan kullanıcı adı ve şifre ile erişilebilir.

Xml Okuma Hatası