Yüksek Performanslı Plastik

TernplasETKİNLİKLERYüksek Performanslı Plastik
10 Temmuz 2021 Posted by admin ETKİNLİKLER No Comments

Sizin Fikriniz – Bizim Uygulamamız

Yüksek performanslı plastikler, makine, otomotivden - havacılık teknolojisine kadar, giderek daha fazla kullanılmaktadır. Diğer konuların yanı sıra, uzun hizmet ömrü, düşük özgül ağırlık ve dış etkenlere karşı direnç nedeniyle öne çıkmakta. Aynı zamanda talaşlı imalat teknikleri alanındaki teknolojik gelişmeler de hızla ilerlemektedir. 

Yüksek performanslı plastikleri sayesinde yenilikçi uygulamalar

Yüksek performanslı plastikler, yenilikçi uygulamalarda önemli bir rol oynamaktadır. Aşınmaya dayanıklı plastik bileşenler sayesinde daha uzun raf ömrüne sahiptir. Çeşitli kullanım alanlarında plastik olmadan, gerçekleştirilemeyecek pek çok yenilik var. 

Hafif Plastikler

Hafif plastiklere olan talebin artğını ve Hafif plastikler, mühendislere ve tasarımcılara ürünlerin tasarımını ve verimliliğini iyileştirme fırsatı sunar. Havacılık, otomotiv sanayisinde ve makine mühendisliği gibi büyük endüstri dalları metal bileşenlerden plastik bileşenlere geçiyor. Burada özellikle PEEK veya PEI gibi yüksek performanslı plastikler kullanılmaktadır. Avantajları, çeliğe kıyasla düşük ağırlıklarıdır. Örneğin, daha hafif bir uçak daha az yakıt kullanır. Bu nedenlerle, savuna sanayisi için de öne çıkamya başlayan bir durumdur.Yüksek performanslı plastikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bizimle irtibata geçebilirsin.Plastik işleme, ister CNC frezeleme ve tornalama, ister kalıplama veya (temiz oda) montajı ile ilgili olarak Ternplas plastik işlemede ortağınızdır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Alman kalite standartları ve Alman hizmeti ile müşterilerimiz kazançlı hizmetlerden yararlanmaktadır. 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xml Okuma Hatası